Menu Zamknij

Schody kręcone

Schody kręcone, wachlarzowe

Kraków, Skawina, Małopolska, Śląskie

Z pasji do nowoczesnego, eleganckiego designu tworzymy dla Państwa schody kręconewachlarzowe. Spiralny układ stopni powoduje, że oszczędzamy wiele miejsca w domu, a klatka schodowa staje się czymś więcej, niż tylko technicznym pomieszczeniem do zmiany piętra. To nowy, elegancki bieg stopni zajmuje teraz centralne miejsce przedpokoju, jest ozdobą nowoczesnego domu i mieszkania. Schody kręcone na piętro, antresolę czy poddasze to prawdziwa atrakcja dla gości i domowników.

Użytkowa wartość tego rozwiązania nie kończy się na polu rzutu pionowego. Tego typu konstrukcje to szerokie, komfortowe stopnie o głębokości w środku stopnia minimum 26 cm, nieustępujące w niczym tradycyjnym stopniom konstrukcji drewnianych czy stalowych. Dzięki zastosowaniu estetycznych balustrad do schodów kręconych, jest to też konstrukcja w pełni bezpieczna dla dzieci i osób starszych. Rura centralna pozwala na oparcie dłoni wchodzącego, a balustrada umiejscowiona po zewnętrznej stronie sprawia, że z łatwością pokonujemy duże przewyższenie, nie odczuwając przy tym zmęczenia. Na większości naszych modeli spiralnych można swobodnie się minąć!

Realizacje wachlarzowe dostępne są w wariantach ze stali nierdzewnej oraz ze stali czarnej we wszystkich możliwych kolorach lakieru – także lakieru strukturalnego. Stopnice wykonujemy ze stali lub z drewna, według uznania Klienta. Umów się na pomiar już dziś!