Menu Zamknij

Schody

Dbamy o to, aby naszą ofertę tworzyły rozwiązania trwałe, praktyczne i znacząco wzbogacające codzienność naszych Klientów. Dlatego też nie mogło, wśród licznych propozycji, zabraknąć konstrukcji, które będą dla każdego budynku zaproszeniem do estetycznego, atrakcyjnego i jednocześnie oryginalnego łączenia kondygnacji.

Z tego też względu schody stalowe i drewniane – wachlarzowe oraz zwykłe – stanowią część naszych propozycji. W pierwszej kolejności pragniemy zwrócić Państwa uwagę na konstrukcje nowoczesne – schody stalowe oraz drewniane, wzbogacane dodatkowymi elementami, jak chociażby ciekawą balustradą. Dostępne są m.in. w postaci modeli kręconych, które wspaniale odnajdują się w niewielkich przestrzeniach, wymagających ekonomicznych rozwiązań, które łączą w sobie nieprzeciętną estetykę i maksymalną funkcjonalność. Schody wachlarzowe nie zajmują wiele miejsca – mogą zostać zamontowane zarówno wewnątrz budynku, jak i po jego zewnętrznej stronie. Tak w ich przypadku, jak i podczas przygotowywania realizacji klasycznych, starannie zaprojektowane zostały wszystkie stopnie. Ich szerokość pozwala na bezpieczne stawianie stopy – zarówno w trakcie wchodzenia, jak i schodzenia. Ponadto wysokość stopni nie stanowi dla użytkownika jakiegokolwiek problemu – przemieszczanie się pomiędzy kondygnacjami budynku jest więc czystą przyjemnością.

Pragniemy zapewnić, że schody stalowe – nowoczesne, czy też drewniane – są przygotowywane w oparciu o sprawdzone materiały niewymagające cyklicznej pielęgnacji oraz sezonowego serwisowania. Jesteśmy więc całkowicie przekonani, że zakup i montaż takiego rozwiązania będzie dla każdego domu okazją do podniesienia swojej funkcjonalności, jak również wzbogacenia wnętrz ciekawymi elementami architektonicznymi.

Regulamin świadczenia usług

Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami okaże się dla Was satysfakcjonująca.

Schody nowoczesne

Schody kręcone

Schody drewniane

Schody nowoczesne

Poszukują Państwo konstrukcji zaskakujących swoją estetyką oraz ciekawym połączeniem różnych materiałów? Jeżeli tak, to schody nowoczesne będą najwłaściwszym rozwiązaniem. W naszej bogatej kolekcji z pewnością odnajdą Państwo modele w pełni dopasowane do stylistyki wnętrz.

Schody kręcone

Sprawdzają się przede wszystkim w przestrzeniach o niewielkim metrażu powierzchni użytkowej – tam, gdzie funkcjonalna aranżacja jest jednym z najistotniejszych kryteriów. Schody kręcone, które proponujemy, pozwolą na przygotowanie w pełni bezpiecznego przejścia pomiędzy kondygnacjami.

Schody drewniane

To klasyczna stylistyka i elegancja, która nie mija z biegiem lat. Właśnie dlatego schody drewniane doskonale odnajdują się zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i biznesowej. Konstrukcje wykonane ze starannie wyselekcjonowanych gatunków drewna z pewnością wprowadzą do wnętrz wyjątkowe ciepło wizualne.