Schody

Dbamy o to, aby naszą ofertę tworzyły rozwiązania trwałe, praktyczne i znacząco wzbogacające codzienność naszych Klientów. Dlatego też nie mogło, wśród licznych propozycji, zabraknąć konstrukcji, które będą dla każdego budynku zaproszeniem do estetycznego, atrakcyjnego i jednocześnie oryginalnego łączenia kondygnacji.

Z tego też względu schody stalowe i drewniane – wachlarzowe oraz zwykłe – stanowią część naszych propozycji. W pierwszej kolejności pragniemy zwrócić Państwa uwagę na konstrukcje nowoczesne – schody stalowe oraz drewniane, wzbogacane dodatkowymi elementami, jak chociażby ciekawą balustradą. Dostępne są m.in. w postaci modeli kręconych, które wspaniale odnajdują się w niewielkich przestrzeniach, wymagających ekonomicznych rozwiązań, które łączą w sobie nieprzeciętną estetykę i maksymalną funkcjonalność. Schody wachlarzowe nie zajmują wiele miejsca – mogą zostać zamontowane zarówno wewnątrz budynku, jak i po jego zewnętrznej stronie. Tak w ich przypadku, jak i podczas przygotowywania realizacji klasycznych, starannie zaprojektowane zostały wszystkie stopnie. Ich szerokość pozwala na bezpieczne stawianie stopy – zarówno w trakcie wchodzenia, jak i schodzenia. Ponadto wysokość stopni nie stanowi dla użytkownika jakiegokolwiek problemu – przemieszczanie się pomiędzy kondygnacjami budynku jest więc czystą przyjemnością.

Pragniemy zapewnić, że schody stalowe – nowoczesne, czy też drewniane – są przygotowywane w oparciu o sprawdzone materiały niewymagające cyklicznej pielęgnacji oraz sezonowego serwisowania. Jesteśmy więc całkowicie przekonani, że zakup i montaż takiego rozwiązania będzie dla każdego domu okazją do podniesienia swojej funkcjonalności, jak również wzbogacenia wnętrz ciekawymi elementami architektonicznymi.

Regulamin świadczenia usług

Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami okaże się dla Was satysfakcjonująca.

Schody nowoczesne

Poszukują Państwo konstrukcji zaskakujących swoją estetyką oraz ciekawym połączeniem różnych materiałów? Jeżeli tak, to schody nowoczesne będą najwłaściwszym rozwiązaniem. W naszej bogatej kolekcji z pewnością odnajdą Państwo modele w pełni dopasowane do stylistyki wnętrz.

Schody kręcone

Sprawdzają się przede wszystkim w przestrzeniach o niewielkim metrażu powierzchni użytkowej – tam, gdzie funkcjonalna aranżacja jest jednym z najistotniejszych kryteriów. Schody kręcone, które proponujemy, pozwolą na przygotowanie w pełni bezpiecznego przejścia pomiędzy kondygnacjami.

Schody drewniane

To klasyczna stylistyka i elegancja, która nie mija z biegiem lat. Właśnie dlatego schody drewniane doskonale odnajdują się zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i biznesowej. Konstrukcje wykonane ze starannie wyselekcjonowanych gatunków drewna z pewnością wprowadzą do wnętrz wyjątkowe ciepło wizualne.